NOVINKY 2008
 

    17.10.2008 se v Brně konala Národní výstava psů. SBT posuzoval pan Broukal. Ve třídě mladých feny se předvedlo 11 fen, mezi kterými byla i naše importovaná fenka Dotie (Karwillage Reality Check) a také dvě fenky z našeho odchovu po Sheffstaffs Red Rum a Angelika z Kraje vína. Pan rozhodčí měl velmi těžkou práci, protože v této třídě byly vystaveny skutečně překrásné feny, nádherné představitelky plemene. Nakonec po dlouhém rozhodování zvítězila naše Dottie. Třetí skončila Robigalla z Hambalek Bušín, fenka Rumina byla ohodnocena známkou výborná bez pořadí.
V mezitřídě psi zvítězil Polio z Hambalek Bušín. Děkujeme a blahopřejeme paní Tomanové.


    07.09.2008 Joe Mallen Memorial, St.Polten 2008 - krásná fenka z našeho chovu Rumina z Hambalek Bušín získala vyníkající ohodnocení a umístění na této prestižní výstavě:
Jugendklasse feny 1.místo, Clubjugendsieger, Trophyklasse feny 3.místo
Děkujeme za zprávy a fotografie rodině Otmarových.

 

    30.8. - 31.8. 2008 - jsme dostali fotky překrásného psa Peneus z Hambalek Bušín, který je synem naší Ch. Kallidiké z Hamvalek Bušín a Ch. Sheffstaffs Red Rum. Děkujeme a těšíme se na nové zprávy.

    30.8. - 31.8. 2008 - mezinárodní výstava psů Mladá Boleslav, rozhodčí paní I. Potůčková.


Ve třídě dorostu zvítězila naše mladá fenka Dottie nad  osmi soupeřkami a získala ocenění VN1


 Ve třídě mladých získala fenka Rumina z našeho chovu druhé místo a ocenění V2.

    28.08.2008 majitelka dvou štěňat - Mikaela žijící ve Švédsku nám poslala fotografie krásných štěňat, jejichž otcem je také náš Ch. Sheffstaffs Red Rum. Posíláme pozdravy do Švédska a přejeme mnoho úspěchů nejen na výstavách.

    27.08.2008 jsme obdrželi nové fotografie pejska Solon z Hambalek Bušín, jehož otcem je Ch. Sheffstaffs Red Rum - majitelka paní A.Łukaszewska. Děkujeme za fotografie a těšíme se na novinky.

    25.08.2008 V těchto krásných pozdných letních dnech přijeli manželé Mazánkovi s pěknou "nevěstou" za Spikem...Krytí proběhlo bez problémů, tak věříme, že se za dva měsíce bude rodina Mazákových těšit z krásných štěňátek jejich fenky Barbie Bone...

    05.07.2008 se narodila krásná štěňátka z velmi perspektivního spojení - Angelika z Kraje vína (L2 HGA and HC clear) a Ch. Sheffstaffs Red Rum (L2 HGA and HC clear). Štěňata jsou geneticky L2 HGA a HC clear, s vynikajícím rodokmenem. Více informací najdete na stránce ŠTĚŇATA.

    28.6.2008 si v Brně prožila svoji první mezinárodní výstavu ve třídě štěňat naše fenka Karwillage Reality Check - Dottie a předvedla se velice pěkně.
Panu rozhodčímu se moc líbila, zejména její oči. 

V mezitřídě se předvedl a zvítězil odchovanec naší stanice Pollio z Hambalek a spolu se svou paní A. Tomanovou si odvezli V1 CAC a v celkovém hodnocení Res.CACIB. K tomuto úspěchu mu upřímně blahopřejeme

    21.06.2008 jsme obdrželi zprávu, že se Lares z Hambalek Bušín stal Šampiónem Polska. Gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů nejen na výstavách.


   
12.06.2008 jsme dostali nové fotografie Solóna z Hambalek Bušín, který žije v Polsku. Je to velmi nadějný pejsek, kterého jistě čeká úspěšná výstavní kariéra. Děkujeme za zprávy a fotografie.

    11.06.2008 Rádi bychom vás informovali, že 06.05.2008 byla nakrytá naše fenka Angelika z Kraje vína (L2 HGA a HC clear) importovaným psem z GB Ch. Sheffstaffs Red Rum (L2 HGA a HC clear). Štěňátka očekáváme 06.07.2008. Všechna štěňata budou L2 HGA a HC geneticky čistá.

    25.05.2008 Nové fotografie naší fenky Dottie (Karwillage Reality Check)

 

    6.05.2008 Poslední fotky Solona před jeho cestou do nového domova ve Waršavě u paní Anny Łukaszewske, kam odjíždí 31.5.2008. 

    
15.05.2008 Chtěl bych zde poděkovat majitelům tříměsíčního zlatého psa Sideriuse z Hambalek Bušín, panu Tomáši Lébrovi a jeho milé přítelkyni Monice, za zaslání krásných fotek Sideriuse. Jejich přičiněním vyšlo foto Sideriuse ve dvou květnových časopisech - Maminka a Formen. Ještě jednou díky. Josef Klimeš
    14.04.2008 - NOVÝ ČESKÝ ŠAMPIÓN - Ve dnech 12.a 13.4.2008 proběhla národní výstava psů na výstavišti v Ostravě, které se ve skupině III - sraffordšírský bulteriér (rozhodčí pan Z. Kliment) zúčastnil i náš pes Sheffstaffs Red Rum a ve třídě vítězů získal V1 CAC - splnil podmínky pro udělení titulu Šampion CZ a dále byl ohodnocen jako nejlepší pes plemene. Této výstavy se ve třídě mladých zúčastnil také další pes z naší chovatelské stanice a to Pollio z Hambalek Bušín a získal v této třídě V1 CAJC a byl vyhodnocen jako nelepší mladý pes sobotní výstavy. K tomuto úspěchu mu gratulujeme a přejeme mu, i jeho majitelce paní Aleně Tomanové, ještě mnoho takových úspěchů.

    09.04.2008 Představuji Vám velmi nadějnou fenku Ravenu z Hambalek Bušín (Sheffstaffs Red Rum - Angelika z Kraje vína), která žije v Polsku a na výstavě v Katovicích dostala ocenění Velmi nadějná.

Také bych rád poděkoval paní Janě Němcové - CHS Zlatý Nurox - za fotografii z popisného svodu, kde všichni tři psi z naší chovatelské stanice (Sheffstaffs Red Rum x Ch. Kallidiké z Hambalek) byli doporučeni k chovu.

    20.03.2008 Rád bych Vám představil nový přírůstek do naší chovatelské stanice - krásnou černou fenku SBT - Karwillage Reality Check - "Dottie", zakoupenou v Anglii v chovatelské stanici Karwillage manželů Lee a Karina Page.
Kdo chtěl získat kvalitního psa z Anglie ví, jaké jsou s tím spojené problémy. Komunikativnost, fotky atd. Fenka měla být dovezena po Crufts paní Stejskalovou, ale v důsledku nedorozumění nemohla fenka odcestovat a vznikl problém. zdenka Stejskalová kontaktovala přítele Františka Pitaše, který působí v Anglii a požádala ho o pomoc, kterou ochotně přislíbil. Vyzvedl fenku z jejího dočasného ubytování u pana Taskera, kterému velice děkuji. Za pár dní, které u něj strávila ji naučil úplné socializaci. Před cestou z Anglie, kterou František naprosto bez jakýchkoli úhrad zajistil, mi zaslal fotky fenky a krásný proslov: Ahoj!
    Takze fenka odjizdi dnes do CR. Nejdriv byla hodne divoka - pekne me pokousala,ale tady se strasne klidnila.Nejvic ji zpacifikoval Rocky. Ma    jednu obrovskou prednost - jak vyjde ze dveri - hned se vyvenci. Ma nadhernou hlavu,kratky pevny hrbet,excelentni rodokmen. Jsou v nem vlastne nejlepsi soucasne chov. stanice Anglie - Valglo, Crossguns, Judael, Ramblix.
  Tak at dela svemu panovi jen radost.


foto v GB u F. Pitaše


foto 20.03.08

František Pitaš byl vynikajícím prvním předsedou samostatného klubu ČR, velice si vážím jeho názoru na fenku, kterou měl pár dní u sebe. Dnes fenka konečně přijela do ČR a mám z ní velkou radost.
Rád bych poděkoval chovatelům Lee a Karině Page, kteří mi fenku vybrali - byl jsem první zájemce a také p. Taskerovi, Zdence Stejskalové a ještě jednou Františku Pitašovi. Franto, díky.


     
14.02. 2008 Se narodilo 5 štěňat ze spojení Kallidiké z Hambalek Bušín a Sheffstaffs Red Rum /GB/ - 3 psi a 2 fenky. Více informací naleznete na stránce Štěňata.

 11.02. 2008 Ve dnech 9.a 10.2.2008 proběhla mezinárodní výstava psů CACIB na výstavišti v Brně, kde ve skupině III - sraffordšírský bulteriér rozhodovala paní V.Veverková. Této výstavy se zúčastnil i náš pes Sheffstaffs Red Rum a ve třídě otevřené v silné konkurenci 13 psů získal V1 CAC a dále byl
ohodnocen jako druhý nejlepší pes plemene a získal titul res.CACIB.


 

* Kallidiké z Hambalek Bušín - 3 x CAC, 2 x CACIB, CAJC, BOB. Národní Vítězka 2006, Klubový Vítěz (L2 HGA – carrier,  HC – clear) byla dne 14.12. 2007  nakrytá  psem Sheffstaffs Red Rum - CAC, CACIB, BOB, Národní Vítěz.                    


   
11.01. 2008 Hanácká národní výstava Olomouc  - rozhodčí Olga Dolejšová

Na této výstavě bylo předvedeno několik psů z naší chovatelské stanice:

Psi třída mladých

zvítězil CAJC překrásný 11měsíční zlatý pes Pollio z Hambalek Bušín (Sheffstaffs Red Rum x Ch. Kallidiké z Hambalek)
majitelka: paní Alena Tomanová


Psi mezitřída

zvítězil CAC zlatobílý pes Numen z Hambalek Bušín (Ch.Sharock Fransimo Red Boy x  Ch. Dea Dia z Hambalek)
majitel: pan Oldřich Otmar

Psi třída otevřená

V2, res. CAC získal zlatobílý pes Leon z Hambalek Bušín (Ch. Randal Hanvoj x Ch. Angelika z Kraje vína)
majitel: pan Zdeněk Kliment

Psi třída vítězů

2. místo -  res. CAC - získal Sheffstaffs Red Rum

Feny třída puppy

tady mi velikou radost udělala překrásná 5 měsíční zlatá fenka Rumina z Hambalek Bušín (Sheffstaffs Red Rum x Ch. Angelika z Kraje vína)
v překrásném předvedení opět pana Oldřicha Otmara získala 2. místo.

Všem těmto majitelům blahopřeji k vynikajícímu předvedení  a umístění na této výstavě.

 

    06.10.2007  Mezinárodní výstava psů v Českých Budějovicích získal Sheffstaffs Red Rum v silné konkurenci ve třídě otevřené ocenění V1 CAC. CACIB, VTO a BOB.


 

    08.09.2007  Národní výstava Brno - Sheffstaffs Red Rum - V1, CAC, Národní vítěz, BOB

    01.09.2007  Interdog Bohemia Mladá Boleslav - Sheffstaffs Red Rum - V2, R.CAC

    01.09.2007  Děkuji za tyto fotografie našich štěňat (Sheffstaffs Red Rum - Angelika z Kraje vína) panu Josefu Čadkovi, který bude majitelem Rufuse.

click to open big file click to open big file click to open big file click to open big file click to open big file
 click to open big file click to open big file click to open big file click to open big file
click to open big file  click to open big file click to open big file click to open big file
 click to open big file click to open big file click to open big file click to open big file
 click to open big file click to open big file click to open big file click to open big file

 

    15.08.2007  Lares z Hambalek Bušín - L2 HGA - clear, otec: Randal Hanvoj - matka: Angelika z Kraje vína.
                     10 x výborný, 3 x CWC, 2 x BOB, 1 x Res.CACIB

 


02.08.2007  jsme dostali fotografii psa z našeho odchovu Daunus z Hambalek Bušín (Darkestock Fransimo Lad' - Atella z Hambalek)

22.07.2007 - Narodila se štěňata - 4 feny a 3 psi - více na stránce ŠTĚŇATA

    25.06.2007 23.5.2007 byla úspěšně nakrytá Angelika z Kraje vína psem Sheffstaffs Red Rum - GB. Její březost byla potvrzena ultrazvukem - štěňata očekáváme koncem července 2007.  Více informací najdete na stránce ŠTĚŇATA.


    14.04.2007
nové fotografie Spika

    23.01.2007 rádi bychom oznámili, že naše Ch. Kallidiké z Hambalek Bušín čeká štěňátka s červeným psem z Anglie - Sheffstaffs Red Rum,  který byl zapůjčen do naší chovatelské stanice v prosinci 2006. Štěňátka očekáváme koncem února 2007. Děkujeme Antoniovi za tuto možnost.

   
12.01.2007 NV Olomouc
 *Další úspěch Kallidiké z Hambalek Bušín - V1, CAC, Vítěz třídy šampionů, BOB, Národní vítěz.
 *Pejsek z naší chovatelské stanice Leos z Hambalek Bušín získal na této výstavě ohodnocení V1, CAC.


 Leos z Hambalek Bušín
nar: 17.04.2005
(Ch.Randal Hanvoj  a  NV Angelika z Kraje vína)

Chovný
Interra Brno 06 - Výborný 3
 Spec. výstava SBT 06 - Výborný 2, r.CAC
NV Olomouc 07 - Výborný 1, CAC
 Majitel: Kliment Zdeněk
Jilemnického 298
562 01 Ústí nad Orlicí
 tel.:+420777642846

    18.11.2006 MVP Praha - velký úspěch pro naši Kallidiké z Hambalek Bušín - Vítěz třídy otevřené, CAC, CACIB, BOB